Hakkımızda

NEDEN CANBAYİ

Kurumsal Sosyal Medya Hizmetleri Sunan Canbayi.Net, Alanında Uzman Kadrosu ve Sahip Olduğu Bilgi, Birikim ve Tecrübe İle Sizlere En İyi Hizmeti Sunmaktadır.

3 Yıllık Sektörel Tecrübe

Canbayi ekibi olarak 3 yıllık sektörel tecrübemizle, isteklerinizi çok iyi biliyor ve sizleri memnun edebilmek adına gerekli tüm çabayı sarf ediyoruz. Türkiye’de yaklaşık 3 yıldır hizmet sunduğumuz bu sektör, şu anda pek çok firmanın da katılımıyla varlığını sürdürmekte. Sektörün en eski ve ilk şirketlerinden olan Canbayi'ye güvendiğinizde asla pişman olmayacağınızın garantisini veriyoruz. Her türlü sorununuzda sizlere en doğru çözümü üretmek için buradayız.

  • 3 Yıldır Türkiye’nin en güvenilir takipçi satın alma sitesi.

Güvenlik ve Güvenilirlik

Canbayi ekibi olarak gizliliğinize son derece önem vermekteyiz. Bu bağlamda, Canbayi.net üzerinden yapacağınız tüm işlemler asla ama asla 3.kişilerle paylaşılamaz. Ödemeleriniz 256-Bit SSL koruması ile gerçekleştirilir. Kredi kartları ödemeleriniz için Türkiye’nin önde gelen ödeme aracı kurumu olan PayTR firması ile çalışmaktayız. Güvenlik konusunda kesinlikle Canbayi 'ye güvenebilirsiniz.

7/24 Müşteri Desteği

Canbayi ekibi olarak, 7 gün 24 saat müşteri desteği sunmaktayız. İnstagram’da takipçi satın almayı düşünürken, satın alım yapacağınızın firmanın müşteri desteği avantajlarını da göz önünde bulundurmalısınız. Bu bağlamda, Canbayi ekibi olarak iş saatleri içerisinde Telefon, WhatsApp ve E-Mail desteğiyle sizlere kesintisiz destek vermeyi amaçlamaktayız. İş saatleri dışında ve tüm tatillerde, sadece E-Mail destek servisimiz, 7/24 hizmetinizde olacaktır. Canbayi'den herhangi bir sipariş vermemiş olsanız bile, [email protected] adresinden bizle iletişime geçebilirsiniz ve soru veya sorunlarınızı belirtebilirsiniz.

Canbayi olarak, her daim birinci önceliğimiz değerli müşterilerimizdir. Bu nedenle, “Koşulsuz Memnuniyet” sloganıyla çıktığımız bu yolda, bizlerden her daim sorunsuz ve hızlı destek alacağınıza emin olabilirsiniz.

Koşulsuz & Şartsız Memnuniyet

Canbayi ekibi olarak el üstünde tuttuğumuz en önemli ve yegane politikalarımızdan biri de “Koşulsuz Memnuniyet“. Bu politikamız çerçevesinde, amacımız; satış öncesi ve satış sonrasında her daim müşterilerimizin memnuniyetini daimi kılmaktır. Bu bağlamda, deneyimli ve saygılı destek personelimiz ve benzersiz hizmetlerimiz ile sizlere sektördeki en iyi müşteri deneyimini sunuyoruz. Eğer deneyiminizden memnun kaldıysanız veya kalmadıysanız, bunu bizlere İletişim Sayfası üzerinden lütfen bildirin. Bizler de bu ölçüde tarafımızdaki geliştirmeleri ivedi şekilde sağlayalım.

  • Her Daim “Koşulsuz Memnuniyet” Garantisi!

  • 3 Yıllık Deneyim ve Sektörel Tecrübe!

 

ANINDA HİZMET

Satın Alacağınız Hizmetlerde Hızlı Sonuç ve Geriş Dönüş Alabilmeniz Adına Anında Destek Sağlıyoruz

ETKİLİ & KALİTELİ HİZMET

Alanında Uzman Kadromuzla Satın Alacağınız Hizmetlerde Kaliteli ve Etkili Bir Geri Dönüş Alın.

MİSYONUMUZ

En Büyük Arzumuz ve Şirket Misyonumuz; Müşterilerimizin Memnuniyetini Yüksek Tutmaktır.

KESİNTİSİZ DESTEK

Hızlı Destek Ekibimizle Sizlerin Anında 7/24 Destek Almanızı Sağlıyoruz.

SEVGİ VE AŞKLA HİZMET

Canbayi.Net Ekibi Olarak, Her Daim Müşteri Odaklı Çözümlerimiz, Güler Yüzlü ve Kaliteli Hizmetlerimizle Sizlere Layık Olmaya Çalışmaktayız. İşini Her Daim Aşkla Yapan Bizler Güveniniz ve Sadakatiniz İçin Sizlere Minnettarız.

BAŞARIYA ULAŞIN

Canbayi.Net İle Hayalini Kurduğunuz ve Arzu Ettiğiniz Sosyal Medya Profil Gücüne Ulaşmak Çok Daha Kolay. Sosyal Medya Bilinirliğinizi Arttırmak ve Müşteri Potansiyelinize Yönelik Kaliteli Kurumsal Hizmet Elde Etmek Bizimle Mümkün.